Dovoz zboží z Číny

Dovoz zboží z Číny

Dovoz zboží z Číny může být výhodný bussines, ale není to tak jednoduché, jak by se mohlo zdát.

Jak tedy uskutečnit dovoz zboží z Číny tak, abychom měli jistotu, že proběhne vše v pořádku?

Dovoz zboží z Číny napřímo

Každý týden se velvyslanectví v Pekingu v průměru obrací dvě až tři firmy se stejným problémem. Dovoz zboží z Číny se pro ně stal z důvodu nesplněných závazků ze strany čínského dodavatele noční můrou. Se zhoršující se ekonomickou situací v Říši středu přibývá oklamaných klientů i obchodních partnerů.

Na druhou stranu to, zda uskutečnit dovoz zboží z Číny přímo či skrze zprostředkovatele, je na ekonomické úvaze každého podnikatele.

Dovoz zboží z Číny vám zajistí firma RightWay IMPEX Ltd.

RightWay IMPEX Ltd. působí na trhu již od roku 2007 a hlavní sídlo má v Hong Kongu.

V Praze poté sídlí její dceřiná společnost RightWay CRAFTS s.r.o. .

Společnost zajistí vše, co je pro dovoz zboží z Číny důležité, od konzultací, přes vyjednání nejlepších podmínek až po dopravu.

Velikou výhodou jsou partnerské firmy v každé ze zemí, ve kterých společnost působí, ať už se tedy jedná o dovoz zboží z Číny, Indie, Mexika, Slovenska či export do těchto zemí.

Dovoz zboží z Číny vám zajistí firma RightWay IMPEX Ltd.

,, Při poskytování služeb našim zákazníkům využíváme bohatých zkušeností, které jsme načerpali za léta působení na mezinárodním obchodním trhu. Hlavní naší předností je přítomnost v zemích, ve kterých nakupujeme. Díky tomu můžeme flexibilně reagovat na vzniklou situaci a okamžitě řešit nastalé problémy.

Naším cílem je zajistit zákazníkům perfektní servis, zmírnit rizika spojená s obchodováním se třetími zeměmi na minimální možnou úroveň a zpřístupnit vzdálené trhy všem, kteří o to budou mít zájem “ říká Ing. Vilém Paul ze společnosti RightWay IMPEX Ltd.

Dovoz zboží z Číny vám zajistí firma RightWay IMPEX Ltd.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*