Poznejte moldavskou brandy

Pokud si potrpíte na kvalitní alkohol, zřejmě jste již někdy vyzkoušeli brandy – alkoholický nápoj, který se vyrábí destilací z vinné révy, jehož název pochází z holandského slova „brandewijn“ a znamená ohnivé víno. Často bývá zaměňována s koňakem, což je specifický typ brandy, který pochází z okolí francouzského města Cognac. Tento článek je určený všem milovníkům brandy a jiných alkoholických nápojů, kteří si potrpí na kvalitu.

Moldavská likérka KVINT začala s výrobou alkoholu již v roce 1897 a v současné době patří k nejvýznamnějším producentům brandy po celém světě. Vyrábí se totiž z těch nejlepších přírodních surovin a díky moderní technologii a zařízení je sledována kvalita moku ve všech fázích výroby. Díky původní receptuře, která se dědí z generace na generaci, má brandy výjimečnou exotickou chuť a získává si stále více příznivců, není tedy divu, že se každoročně vyrobí a prodá více jak 20 milionů lahví.

Dle doby zrání si můžete vybrat mezi brandy VSOP (very superior old pale), která zraje 3 – 5 let, brandy XO, zrající minimálně 6 let nebo exkluzivní brandy, jejíž výjimečná chuť se v sudech formuje 40 – 50 let.

U nás tuto brandy a jiné alkoholické nápoje značky KVINT seženete díky společnosti XO CZECH s.r.o., která je výhradním dovozcem a distributorem pro Českou republiku. Na nic nečekejte a objednejte si brandy, která patří k absolutní špičce prostřednictvím eshopu xoczech.cz, kde ke každé objednávce získáte dopravu zdarma.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*