Svatby na Statku Benice mají svou dlouholetou tradici

Svatby na Statku Benice

Snili jste po romantické svatbě v malebném prostředí statku, kam pozvete rodinu, přátele a své nejmilejší? Vyzkoušejte možnost uspořádání svatby na barokním statku v Benicích. Jedná se o nádhernou lokalitu, která je k těmto účelům jako stvořená. Svatební den či víkend si zde skutečně užijete a odnesete si jen ty nejkrásnější vzpomínky.

Svatby na Statku Benice

Svatby na Statku Benice to je romantika

Naprosté soukromí po celý svatební víkend na Statku Benice je pro nás samozřejmostí a pro mnoho spokojených novomanželů neocenitelný.

Svatba je důležitá událost v životě každého z nás, a to si uvědomujeme i při přípravě svatby na Statku Benice. Novomanželé chtějí zažít, svatbu jakožto nejkrásnější a důležitý okamžik a naplno si ho  vychutnat. Vzpomínky na svatební den si uchováváme celý život. Obecně je známé, že příprava svatby je mnohdy časově i psychicky náročná. V rámci nabídky svatby na zdejším statku je možné zařídit kompletně celou svatbu na jednom místě, a to od přípravy až po ubytování. Po dohodě s místní matrikou či církví je možné pořádat svatby civilní i církevní.

Svatby na Statku Benice jsou velmi vyhledávané

Nedivte se! Barokní statek ve spojení s pannenskou přírodou představuje neskutečně romantickou lokalitu pro uspořádání vysněné svatby. Na zdejším statku, který leží na samotě a je obklopen rozsáhlými loukami a lesy navíc nebudete rušeni žádnými nežádoucími vlivy. Je zde dostatek prostoru pro pořádání aktivit i zaparkování vozů.

Obřad i hostinu lze uspořádat buď ve vnitřních prostorách, které jsou dostupné v závislosti na počtu osob, které se svatby zúčastní a nebo na nádvoří. Vzhledem k těmto možnostem lze perfektně reagovat na případnou nepřízeň počasí. Během svatby Vám budou k dispozici i okolní rozlehlé prostory, jenž je možné využít k nejrůznějším aktivitám a sportovnímu vyžití. O program pro děti i svatebčany tak bude postaráno

V rámci programu svatby na Statku Benice je pro všechny romanticky založené jedince přichystána jedinečná možnost projížďky na koni či v kočáře. Ošizeny nebudou ani děti, pro které jsou k dispozici poníci či oslíci.

Svatba Vašich snů

Nabízené služby  v rámci svatby na Statku Benice jsou vždy naprosto profesionální. Profesionální personál zajistí jedinečnou atmosféru, která podtrhne význam svatebního dne. Svatební víkend bude naplánován dle Vašeho přání a během něj se o Vás budou starat profesionálové s mnohaletými zkušenostmi v daném oboru. Ať už si vyberete slavnostní oběd, raut či grilování nebo vše dohromady věřte, že neprohloupíte. Zdejší kuchyně je vyhlášena široko daleko.

Vždy se jedná o speciálně vytvořené zázemí dle přání snoubenců, kterým se snažíme vyjít co nejvíce vstříc. Nic pro nás není nemožné, chceme, abyste si svůj velký svatební den užili a nikdy nezapoměli.

 

 

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*